wtorek, 3 lipca 2012

May I introduce myself.... :)

Postanowiłam wreszcie założyć bloga z racji większej ilości wolnego czasu oraz inspirującej wyprawy na Zlot do Warszawy (po którym btw uważam się za największą szczęściarę na świecie - wygrałam Big Shota! Ah i oh!). Scrapuję mniej więcej od ponad półtora roku, jestem można rzec początkującą, bo w sumie w ciągu tego czasu nie miałam czasu i "popędu" do pracy, jednak to z ostatnim okresem się zmieniło.

Moją ulubioną formą scrapbookingu są wszelkiego rodzaju notesy, albumy, ostatnimi czasy przepiśniki, kartki i tym podobne. Nie przepadam za tworzeniem layoutów, ATC itp. - jestem fanką rzeczy jak najbardziej użytkowych :)

Póki co nie udzielałam się też "publicznie", raczej przygotowywałam się do tworzenia portfolia, żeby krótko mówiąc - wyjść z czymś do ludzi :) Tak więc jest to moje pierwsze większe publiczne wystąpienie :D

Chyba nie mam jakiegoś konkretnego stylu moich prac, wciąż eksperymentuje i poznaję różne techniki, możliwości, jakie dają różne narzędzia itp. Mogę jedynie powiedzieć, że lubię rzeczy proste, bez nadmiaru ozdób, czy dodatków.

To tyle w skrócie o mnie i scrapowaniu (lub jak to mówi mój luby - skrobaniu :D)

1 komentarz:

  1. Cud, miód i orzeszki :) Z niecierpliwością czekam na kolejne posty :*
    Lidzia

    OdpowiedzUsuń